rodo

Gdzie obiekty gastronomiczne zaopatrują się w ryby mrożone?

Szybki proces mrożenia złowionych ryb sprawia, że po odmrożeniu są zawsze świeże i smaczne. Zachowują swoje właściwości i naturalne kolory. Obiekty gastronomiczne zaopatrują się w mrożone ryby, bo mogą je bezpiecznie przechować w zamrażarkach. To daje pewność, że klienci zamawiający ryby, zawsze mogą liczyć na świeżą i smaczną potrawę.

Gdzie obiekty gastronomiczne zaopatrują się w ryby mrożone?

Obiekty gastronomiczne zaopatrują się w ryby mrożone w hurtowniach. Ceny są atrakcyjne, a produkty zawsze świeże. Poza tym jest duży wybór różnorodnych gatunków ryb mrożonych.   Lux Fish oferuje najlepszej jakości towar, ponieważ złowione ryby mrozi już na morzu, co zapewnia świeżość. Firma od wielu lat prowadzi sprzedaż hurtową, oferując smaczne polskie ryby – ich skład spełnia najwyższe normy jakościowe, co potwierdza wdrożony w firmie system kontroli HACCP. W można znaleźć szeroki wybór gatunków: ryb chudych: dorsz, mintaj, sandacz i ryb tłustych: makrela, węgorz, śledź, łosoś. Hurtownia ryb oferuje przede wszystkim mrożone filetów rybne i tusze rybne. Wszystkie ryby są higienicznie czyste, a ich stan jest kontrolowany. Obiekty gastronomiczne składają zamówienia przez sklep internetowy.   

Dlaczego obiekty gastronomiczne kupują ryby mrożone?

Obiekty gastronomiczne kupują ryby mrożone, ponieważ zaopatrują się hurtowo. Przechowują je w zamrażarkach, dzięki czemu produkty podawane są zawsze świeże. Codzienne nabywanie świeżych ryb byłoby wręcz niemożliwe. Dzięki temu, że produkty są zamrożone, kucharz przygotowuje tyle porcji, ile zamawiają konsumenci. Kupowanie większych ilości pozwala skorzystać z niższej ceny. Większość punktów gastronomicznych zaopatruje się w ryby mrożone. Nad morzem świeże ryby zjemy w portach morskich, natomiast w pozostałych miastach zawsze są mnożone, ponieważ szybko uległyby zepsuciu. Dlatego po wyłowieniu, przygotowywane są od razu do mrożenia, żeby były świeże i zdrowe.

Wróć
bot
luxfish
LUX FISH
ul. Celna 2
70-644 Szczecin
tel./fax 914624248
luxfish@luxfish.pl
© 2017 r. Firma Luxfish: wieloletnie doświadczenie w branży, bogaty asortyment, wysoka jakość, sprawna i szybka obsługa Klienta, własne chłodnie, system kontroli HACCP.
Luxfish: import ryb, eksport ryb.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty!